پیام‌های تسلیت و گرامیداشت خانم مرجان

 

پیام تسلیت خانم فلور رام

با ناباورى از پرواز هنرمند محبوب مقاومت خانم مرجان که سالیان سال در مقابل فاشیسم مذهبى جانانه ایستاد و نام خود را در زمره آزادیخواهان مردم ایران جاودانه ساخت مطلع شدم، خدمت همه آزادیخواهان بخصوص آقاى ژورک عزیز و خانواده محترمشان تسلیت عرض میکنم. فلور رام

 

--------------------------------------

پیام تسلیت فرشته و رحمان کریمی

 

رهبران سرفراز مقاومت ایران آقای مسعود رجوی و خانم مریم رجوی

اشرف ۳ قهرمان

سازمان پرافتخار مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران

هنرمند افتاده و پر بار آقای فریدون ژورک و تمامی یاران مقاومت

 خبر غیرمنتظره درگذشت هنرمند نامدار متعهد ایران خانم مرجان بی مبالغه برای ما شوک آور بود. مگر چون انسان والای فروتن مردمی از صفحه روزگار و تاریخ رنجبار ایران زمین می میرد ؟ هرگز و هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق . همدردی صمیمانه ما را بپذیرید که خود واقعا از چنین چرخش و گردش ها دردمندیم .

فرشته و رحمان کریمی

--------------------------------------------------------------------

پیام تسلیت محمد حسین تسوجی

با عمیق ترین تسلیت به خانم رجوی و اعضای شورای ملی مقاومت به خاطر درگذشت خانم مرجان

محمد حسین تسوجی-۶ ژوئن

------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 


با کمال تأسف مطلع شدیم که خانم مرجان (شهلا صافی ضمیر)، هنرمند محبوب و مردمی و زندانی سیاسی در رژیم آخوندی، پس از ۴دهه ایستادگی در برابر حاکمیت آخوندی و تحمل زندان و شکنجه توسط دژخیمان و همراهی و پشتیبانی از مجاهدین و مقاومت ایران، در بیمارستانی در لس آنجلس درگذشت و جاودانه شد.

کرونای ولایت - شدت گرفتن فروش اعضاء بدن

با بالاگرفتن آمار بیکاری و فقر در دیکتاتوری ولی فقیه و درحالیکه جامعه با تبعات بحران ویروس کرونا دست به گریبان می باشد، تازه ترین داده های حکومتی از افزایش فروش اعضاء بدن، بویژه کلیه را دارند.اگر تا چندی پیش بسیاری به اشتباه براین باور بودند که جنگ گرگها در درون نظام آخوندی تنها به این یا آن باند سیاسی و عقیدتی برسر خوان یغمای ولایت محدود می باشد، اما تازه ترین سخنان یکی از سرکردگان ارتش در دیکتاتوری ولی فقیه، واقعیت های دیگری را در دوران پایانی حکومت به بیرون ساطع کرده است.

صفحه1 از304